Najnowsze oferty pracy

 1. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel WOS SZKOŁA PODSTAWOWA JELEŃSKA HUTA

  Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto 265,87 - 349,47 PLN Zakres obowiązków Nauczanie WOS w szkole podstawowej. Praca w niepełnym wymiarze 2/18
  Location
  Jeleńska Huta
  Date Posted
  20 Sep 2019
 2. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel informatyki / technologii informacyjnej Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2 450 PLN Zakres obowiązków -
  Location
  Łódź
  Date Posted
  20 Sep 2019
 3. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej Stowarzyszenie Nasza Szkoła - Wrzeszczewice

  Powiatowy Urząd Pracy w Łasku.,.Umowa o pracę w zastępstwie Wynagrodzenie brutto od 2 250 PLN Zakres obowiązków pełnienie opieki nad dziećmi w wieku 2,5 - 6 lat, realizowanie podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Miejsce pracy: Przedszkole
  Location
  Wrzeszczewice
  Date Posted
  20 Sep 2019
 4. Type
  Sprawdź
  Job
  Pomoc Nauczyciela Przedszkola Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 w Strzyżowicach

  Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2 250 PLN Zakres obowiązków realizacja godzin w grupie popołudniowej w przedszkolu
  Location
  Góra Siewierska
  Date Posted
  20 Sep 2019
 5. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel oligofrenopedagog Stowarzyszenie Nasza Szkoła - Wrzeszczewice

  Powiatowy Urząd Pracy w Łasku.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 1 125 PLN Zakres obowiązków praca z dziećmi mającymi orzeczenie w stopniu lekkim
  Location
  Wrzeszczewice
  Date Posted
  20 Sep 2019
 6. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel matematyki Zespół Szkolno Przedszkolny

  Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2 300 PLN Zakres obowiązków nauczanie matematyki w szkole podstawowej
  Location
  Lidzbark Warmiński
  Date Posted
  20 Sep 2019
 7. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel wspomagający Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto 2 450 - 2 782 PLN Zakres obowiązków pomoc w kształceniu dziecka słabowidzącego. Praca w godzinach: 08:05-13:00. Wymiar etatu: 12/20
  Location
  Mucharz
  Date Posted
  20 Sep 2019
 8. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel bibliotekarz SZKOŁA PODSTAWOWA JELEŃSKA HUTA

  Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 403,64 PLN Zakres obowiązków Prowadzenie biblioteki szkoolnej. Praca w niepełnym wymiarze 6/25
  Location
  Jeleńska Huta
  Date Posted
  20 Sep 2019
 9. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel języka angielskiego Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 3 300 PLN Zakres obowiązków Prowadzenielekcji języka angielskiego w róznych grupach wiekowych (tylko w języku angielskim), w tym równiez zajęć inwidualnych
  Location
  Wadowice
  Date Posted
  20 Sep 2019
 10. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel informatyki Polski Ośrodek Edukacji Montessori

  Polski Ośrodek Edukacji Montessori -placówka oświatowa mająca swoją siedzibę w Warszawie Ursus zatrudni nauczyciela informatyki w szkole oraz liceum na część etatu (21h lekcyjnych)- rodzaj umowy..
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  20 Sep 2019
 11. Type
  Sprawdź
  Job
  Poszukujemy nauczyciela świetlicy w wymiarze... Polski Ośrodek Edukacji Montessori

  Polski Ośrodek Edukacji Montessori mający swoją siedzibę w Warszawie Ursus zatrudni na pół etatu nauczyciela świetlicy. Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce; - dobre warunki oraz..
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  20 Sep 2019
 12. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Kraków
  Date Posted
  20 Sep 2019
 13. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Wrocław
  Date Posted
  20 Sep 2019
 14. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Katowice
  Date Posted
  20 Sep 2019
 15. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Szczecin
  Date Posted
  20 Sep 2019
 16. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Lublin
  Date Posted
  20 Sep 2019
 17. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Opole
  Date Posted
  20 Sep 2019
 18. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  20 Sep 2019
 19. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Białystok
  Date Posted
  20 Sep 2019
 20. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Rzeszów
  Date Posted
  20 Sep 2019
 21. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Polska
  Date Posted
  20 Sep 2019
 22. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Łódź
  Date Posted
  20 Sep 2019
 23. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Olsztyn
  Date Posted
  20 Sep 2019
 24. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Kielce
  Date Posted
  20 Sep 2019
 25. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Gdańsk
  Date Posted
  20 Sep 2019
 26. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Poznań
  Date Posted
  20 Sep 2019
 27. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel Superprof SAS

  Superprof to największa na świecie platforma edukacyjna, która pomaga połączyć uczniów i nauczycieli. To miejsce, dzięki któremu nauczyciele mogą dzielić się swoją wiedzą i pasją udzielając innym lekcji prywatnych, lub korepetycji. Poszukujemy pracow
  Location
  Polska
  Date Posted
  20 Sep 2019
 28. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel przedszkola fregata

  Stacjonarna
  Location
  Gdańsk Ujeścisko
  Date Posted
  20 Sep 2019
 29. Type
  Sprawdź
  Job
  POSZUKUJEMY NAUCZYCIELI PRZEDMIOTOWYCH MOOSE

  Od 1994 roku specjalizujemy się w nauczaniu indywidualnym lub w małych grupach. Przez wszystkie te lata zdobyliśmy cenne doświadczenie w realizacji kursów przedmiotowych i językowych dla klientów indywidualnych. Jako Moose Polecane Korepetycje realiz
  Location
  Lublin
  Date Posted
  20 Sep 2019
 30. Type
  Sprawdź
  Job
  Nauczyciel przedmiotowy: matematyka, fizyka... Moose Polecane Korepetycje

  DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU NAUCZYCIELI MOOSE Polecane Korepetycje: ✓ znasz bardzo dobrze dany przedmiot ✓ zależy Ci na postępach Twoich uczniów ✓ chcesz zdobyć cenne doświadczenie ✓ jesteś..
  Location
  Lublin
  Date Posted
  20 Sep 2019